گوتی جانشین دلارد می شود

رئال مادرید در فصل جاری وضعیت خوبی داشته و فرم مناسبی پیدا کرده است ولی این تیم هفته اینده به طور جدی محک خواهد خورد زیرا در هفته اتی دو بازی سخت خواهند داشت .

این دو بازی که هر دو نیز خارج از برنابئو برگزار می شود ابتدا در برابر اتلتیکومادرید و در ورزشگاه ویسنته کالدرون خواهد بود و دومی نیز به میزبانی یوونتوس در لیگ قهرمانان برگزار می شود .

گرچه اتلتیکومادرید هفته گذشته با شکست سنگین 6 - 1 در برابر بارسلونا تا حد زیادی تحقیر شد ولی شکی نیست که انها انگیزه زیادی دارند تا این شکست را در برابر مدافع عنوان قهرمانی جبران کنند .

خبر خوب برای هواداران رئال مادرید می تواند رسیدن گوتی به بازی داربی باشد زیرا با انجام یک سری تمرینات فشرده و سنگین گوتی نشان داد که دوران نقاهت را سپری کرده است .

امادگی گوتی به این معناست که روبن دلارد هافبک جوان رئال مادرید که در بازیهای اخیر بسیار خوش درخشیده است باید بار دیگر به نیمکت منتقل شود و به احتمال زیاد در نیمه دوم به میدان فرستاده خواهد شد .

گوتی تا به حال 15 بار در برابر اتلتیکومادرید بازی کرده است ولی تا به حال موفق به باز کردن دروازه این تیم نشده است و امیدوار است این طلسم در بازی این هفته شکسته شود .

به جز گوتی بازیکنان دیگری که می توانند در خط هافبک به میدان بروند عبارتند از ویسلی اشنایدر , هیگوئین , دیارا در حالیکه ارین روبن نیز به احتمال زیاد به این بازی خواهد رسید ولی تصور می شود شوستر در مورد وی ریسک نکند .

/ 0 نظر / 6 بازدید