نگاه فابرگاس به رئال مادرید

سسک فابرگاس بازیکن اسپانیایی باشگاه آرسنال، ظاهرا پیشنهاد تمدید قرارداد با این تیم لیگ برتری را رد کرده تا شایعه جدا شدن وی از تفنگداران بیش از پیش قوت گیرد.

روزنامه نیوزآو د ورلد چاپ انگلیس نوشت آرسنال تمدید دو ساله قرارداد کنونی فابرگاس را به علاوه افزایش قابل توجه دستمزدش به او پیشنهاد کرده که به این ترتیب می‌تواند تا سال ‪۲۰۱۶‬در این تیم بماند.

با این وصف گفته می‌شود فابرگاس ‪ ۲۱‬ساله از قبول پیشنهاد جدید خودداری کرده و می‌خواهد منتظر دریافت پیشنهادی از سوی بارسلونا یا رئال مادرید در تابستان آینده باشد.

عملکرد درخشان فابرگاس برای تیم آرسنال موجب شده شایعه بازگشت او به لیگ کشورش بویژه دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید که همیشه تحسینش کرده اند، قوت گیرد درحالیکه وی تاکنون به باشگاهش وفادار مانده است.

در هفته‌های اخیر شنیده شده که وی قصد بازگشت به اسپانیا را دارد و شخصا اظهارداشته است دوست دارد روزی برای باشگاه بارسلونا یا رئال بازی کند.

الکس هلب بازیکن سابق آرسنال که اکنون در بارسلونا عضویت دارد، در مورد استقبال از فابرگاس در این تیم اظهارداشت:-وی متولد بارسلونا است و فوتبال را از سنین جوانی در نیوکمپ آغاز کرد تا سال ‪ ۲۰۰۳‬که به آرسنال ملحق شد.>وی عضو کلیدی تیم آرسنال است که تاکنون نزدیک به ‪ ۲۰۰‬بازی در پنج سال گذشته انجام داده و ‪ ۲۸‬گل به ثمررسانده است.


/ 0 نظر / 4 بازدید