خلیلی : دلیلى ندارد اسمم را از لیست خارج کنند

محسن خلیلى بعد از بازگشت از آلمان برنامه هاى درمانى خود را زیر نظر پزشک پرسپولیس از سر گرفته و مى گوید که حداکثر ۵ ماه دیگر آماده بازى است البته در این میان موضوعى هست که آزارش مى دهد و آن هم حذف نامش از لیست پرسپولیس است اما خلیلى مى گوید که از ۵ ماه دیگر مى تواند دوباره براى پرسپولیس به میدان برود و دلیلى براى این کار نمى بیند.

فکر مى کنى چقدر طول مى کشد برگردى ؟
-قبل از من نکونام هم زیرنظر دکتر بوینش مورد عمل جراحى قرار گرفته بود اما سرماخوردگى پس از عمل باعث شد که زانوى وى عفونت کند. این عفونت باعث شد بهبودى نکونام به تأخیر بیفتد، در حالى که در مورد من این اتفاق بد نیفتاد. طبق نظر پزشک، حداقل ۵ ماه یا حداکثر ۶ ماه براى بازگشت به میادین فوتبال، فرصت نیاز دارم.

پارگى رباط صلیبى که اخیراً گریبانگیر چند بازیکن دیگر هم شده !!
- یکى از بدترین اتفاقات ممکن براى یک فوتبالیست، پارگى رباط صلیبى است. پارگى رباط صلیبى ربطى به نحوه تمرینات ندارد. این مصدومیت در زانوى یک بازیکن معمولاً در بى تعادلى با پارگى رباط صلیبى رخ مى دهد.

پرسپولیس این فصل را چطور مى بینى ؟
-باور کنید از دلایل اصلى تمدید قراردادم با پرسپولیس، بازیکنان جدیدى بود که تیم در اختیار گرفت. وقتى دیدم در کنار پژمان نورى، بهترین هافبک هاى ایران را در اختیار گرفتیم مجاب شدم که در کنار انگیزه هاى دیگر، قراردادم را با پرسپولیس تمدید کنم. باور کنید دوست داشتم در نوک حمله پرسپولیس در فصل جدید هم تور دروازه تیم هاى لیگ را به دفعات به لرزه دربیاورم اما این مصدومیت شدید گریبانگیرم شد.

قبول دارى پرسپولیس در این فصل قوى تر از فصل گذشته است ؟
-به نظر من ۱۱ بازیکن اصلى ما در سال گذشته هم یک ترکیب بسیار قوى و منسجم را تشکیل داده بودند اما این را قبول دارم که نیمکت تیم ما از سال قبل بسیار قوى تر شده.

مى گویند با وجود آگاهى از آسیب دیدگى ات با پرسپولیس قرارداد بستى ؟
-واقعاً براى افرادى که در مورد من حرف هاى جعلى و اشتباه مى زنند متأسفم، افرادى که علاقه مندان به فوتبال را هم به اشتباه مى اندازند. من با پرسپولیس قرارداد دوساله داشتم و امسال هم بازیکن پرسپولیس محسوب مى شدم. به امارات نرفتم چون ۳۰ درصد از رقم قرارداد جدیدم به پرسپولیس و ۱۰ درصد دیگر آن به مدیربرنامه هایم مى رسید. در این شرایط احساس کردم ترانسفر به امارات خیلى به نفع من تمام نمى شود. این موضوع در کنار برخى انگیزه هاى دیگر
مرا متقاعد کرد که در پرسپولیس بمانم و قرارداد مالى ام را تمدید کنم.

گفته مى شود به دلیل حضور مهاجم برزیلى و تکمیل بودن لیست پرسپولیس، نام تو از فهرست بازیکنان خارج خواهد شد !!
-در این مورد مسؤولان پرسپولیس هیچ صحبتى با من نداشتند، وقتى از آلمان برگشتم با آقاى فرخزادى صحبت کردم، ایشان هم در گفت وگو با من جویاى وضعیت سلامتى ام شدند، همین.
ضمناً پرسپولیس تا آنجا که من مى دانم جاى خالى در لیست خود دارد و فکر مى کنم نیازى نباشد که نام من از لیست پرسپولیس خارج شود. ضمن آنکه ۵ ماه دیگر مى توانم در ترکیب پرسپولیس حضور یابم و باز هم گل بزنم. مى خواهم تور دروازه ها را بلرزانم. ظرف چند روز آینده جلسه اى با مسؤولان پرسپولیس خواهم داشت.

برنامه هاى درمانى ات در ایران چگونه است ؟
-طبق برنامه دکتربوینش از یکشنبه زیرنظر دکتر زرینه به مدت ۶ هفته برنامه فیزیوتراپى را دنبال خواهم کرد اما بعد از این مدت لازم است که به آلمان باز گردم.

/ 1 نظر / 4 بازدید
خانم همه چی تموم

[گل]سلام واقعا هم دلیلی نداره. مطلب خوبی بود. موفق باشی. موقت کردی به من هم سری بزن .[گل] فعلا[خداحافظ]