قلعه نویی: نباید اجازه دهیم کریمی به سرنوشت باقری دچار شود!

"امیر قلعه نویی" در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: حیف است کریمی از تیم ملی خداحافظی کند.نباید اهالی فوتبال اجازه دهند که او هم به سرنوشت کریم باقری دچار شود. چند سال قبل هم باقری یک چنین تصمیمی گرفت و بعدا مشخص شد که تصمیمش اشتباه بوده و تیم ملی می توانست از وجودش استفاده کند.

قلعه نویی ادامه داد: کریمی فوتبالیست بسیار خوبی است . او در همین بازیهای اخیر پرسپولیس نشان داد چه توانایی فوق العاده ای دارد. به نظر من این بازیکن تکنیکی پتانسیل بازی کردن در جام جهانی 2010 را هم دارد و زود است که از تیم ملی خداحافظی کند.
سرمربی استقلال تهران در پایان تصریح کرد: در زمان مربیگری من در تیم ملی کریمی یکی از با اخلاق ترین و منظم ترین بازیکنان اردو بود و همکاری خوبی با هم داشتیم. او الان هم همین شرایط را دارد و باید موقعیتی را فراهم آورد که در تیم ملی بازی کند. علی باید چند سال بعد و با برگزاری مراسمی در شان خودش از تیم ملی خداحافظی کند.
/ 3 نظر / 7 بازدید
نیوشا

سلام مریم جان امید وارم خوب باشی خوشحال میشم به من سر بزنی تبادل لینک یادت نره باشه

امیر

سلام سايت بسيار پر محتوايي داري اگر مايل به تبادل لينک بودي اول وبلاگ منر ار با نام زير لينک کن بعد خبر بده تا شما را هم لينک کنم عکسهاي با حال http://lips-girls.persianblog.ir/ با تشکر

امیر0

سلام سايت جالبي داري خيلي مطالب خوبي بود اگر مايل به تبادل لينک بودي اول ما را با نام زير لينک کن فول آلبوم http://www.amirpar.persianblog.ir/ بعد خبر بده تا لينکت کنم ممنون