شش ماه بدون شکست خانگی

بیش از 6 ماه از اخرین شکست رئال مادرید برنابئو می گذرد در ان بازی که روز 23 مارس 2008 اتفاق افتاد والنسیا توانست با نتیجه 3 - 2 رئال مادرید را شکست دهد بعد از ان 11 تیم به برنابئو امدند ولی هیچ یک نتوانستند رئال مادرید را شکست دهند .

بعد از شکست در برابر والنسیا اولین تیمی که به برنابئو امد تیم سویا بود که در ان بازی رئال مادرید با 3 گل رائول , هاینزه و هیگوئین توانست 3 - 1 میهمانش را با شکست بدرقه کند .

تیم بعدی مورسیا بود که با تک گلی که اشنایدر زد رئال مادرید با حساب 1 - 0 این تیم را شکست داد این بازی روز 13 اوریل برگزار شد .
دو هفته بعد بیلبائو بود که به برنابئو پای گذاشت ولی این تیم نیز با 3 گل ساویولا , روبن و هیگوئین بدرقه شد .

چهارمین قربانی برنابئو رقیب سنتی رئال مادرید یعنی بارسلونا بود که رئال با دسته گلی زیبا از میهمان خود استقبال کرد در این بازی که 7 می انجام پذیرفت رئال 4 - 1 بارسلونا را در هم کوبید و اخرین تیمی که در فصل گذشته مزه شکست در برنابئو را چشید تیم لوانته بود که با نتیجه 5 - 3 شکست خورد .

در فصل جدید والنسیا که اخرین تیمی بود که توانسته بود در برنابئو رئال مادرید را شکست دهد برای انجام بازی برگشت سوپرکاپ به مادرید امد ولی این تیم نیز قربانی طلسم برنابئو شده و در یک بازی مهیج 4 - 2 شکست خورد تا سوپرکاپ اسپانیا را نیز از دست داده باشد این بازی روز 24 اگوست برگزار گردید .

3 روز بعد جام برنابئو در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که این بار نوبت یک تیم غیر اسپانیایی بود , اسپورتینگ لیسبون با نتیجه 5 - 3 و با گلهای روبن , رائول , فان در فارت و هیگوئین 2 بار شکست خورد .

نومانسیا ( 4 - 3 ) , باته ( 2 - 0 ) و گیخون ( 7 - 1 ) دیگر تیمهای شکست خورده در برنابئو بودند تا تساوی هفته گذشته با اسپانیول ( 2 - 2 ) نیز نتواند رکورد 6 ماهه برنابئو را بشکند .

/ 0 نظر / 8 بازدید