پرسپولیس پاس همدان و فدراسیون را با هم شکست داد / انتقام در سکوت

تیم های فوتبال پرسپولیس و پاس همدان از ساعت 19:30 امروز در چارچوب دیداری از هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف هم رفتند که تقابل آنها در پایان با برتری 3 بریک تیم میزبان به اتمام رسید.
پرسپولیس در نیمه اول این بازی نمایشی نه چندان دلپذیر داشت و بارها مقابل ضدحملات خطرناک تیم مهمان به زحمت افتاد و روی یکی از همین ضدحملات تیم پاس به گل رسید. شاگردان بگوویچ در دقیقه 14 یکی از حملات تیم پرسپولیس را ناکام گذاشته و توسط امید ابوالحسنی آهنگ دروازه تیم پرسپولیس را کردند. این هافبک جوان پس از نفوذ به زمین حریف با دیدی باز وریا غفاری را در موقعیت تک به تک با میثاق معمارزاده قرار داد و او موفق شد با ضربه ای محکم دروازه پرسپولیس را باز کند.

/ 1 نظر / 2 بازدید
Arfo

سلام بلاگ خوبی داری ولی خوب چه بهتر میشد که بازدید کننده هاشم زیاد تر می بود ! همون طور که میدونی یکی از راه های افزایش بازدید وبلاگها, قرار دادن لینک باکسهای متفاوت هست که ما لینک باکس فارسی زبان آرفو رو پیشنهاد میکنیم . حتما لینک باکس آرفو رو تجریه , تا تفاوت رو احساس کنید . آدرس لینک باکس : www.linkb-arfo.blogfa.com مشکلات خودتون رو می تونید در قسمت نظرات مطرح کنید تا خیلی زود به جوابش برسید . لطفا بعد از قرار دادن کد لینک باکس در قسمت ویرایش قالب وبلاگت تقاضای ثبت لینک بدین . موید و موفق باشی . [لبخند] Powered By WWW.ARFO.IR