میاتوویچ : رائول و دل پیرو استحقاق کسب توپ طلا را دارند

میاتوویچ با بیان این جمله که رائول و دل پیرو هر دو سمبل فوتبال هستند از اینکه تا به حال هیچ یک از این دو بازیکن نتوانسته اند توپ طلا را بدست بیاورند ابراز تعجب می کند .

 
دو تیم یوونتوس و رئال مادرید سه شنبه این هفته در تورین به مصاف همدیگر می روند تا سومین بازی خود را در لیگ قهرمانان انجام دهند و وظیفه کاپیتانی هر دو تیم برعهده کسانی است که اسطوره و سمبل باشگاه خود به حساب می ایند .

بازیهای بین دو تیم رئال مادرید و یوونتوس از سال 1997 به بعد که رئال مادرید توانست در فینال لیگ قهرمانان با شکست تیم تورینی قهرمان شود حساسیت خاصی پیدا کرده است .

مدیر ورزشی رئال مادرید در مورد کاپیتان های هر دو تیم می گوید :

رائول و الکس هر دو سمبل فوتبال هستند و بی عدالتی ای که در حق انها شده اینست که هیچ یک تا به حال نتوانسته اند توپ طلا را کسب کنند .

من معتقدم هر دوی این بازیکن استحقاق این را داشته اند که حداقل یک بار به عنوان بهترین بازیکن اروپا معرفی شوند و امیدوارم با بازیهای زیبایی که این دو بازیکن ارائه می دهند روزی به این افتخار دست یابند.


رئال مادرید در حال حاضر با کسب 6 امتیاز از دو بازی در صدر قرار دارد و یوونتوس نیز با 4 امتیاز از یک پیروزی و یک تساوی در رده دوم جدول هشتم لیگ قهرمانان جای دارد .

/ 0 نظر / 9 بازدید