داربی مهمترین مشغله ذهنی ما در حال حاضر است

نظرتان در مورد اختلاف بین اگیرو و مسی چیست ؟

به نظر من هر دوی انها بازیکنانی بسیار خوب هستند و در فرم مناسبی قرار دارند و دیدن بازی انها لذتبخش است ولی نمی توانید این دو را با هم مقایسه کنید .

ایا می شود انها را با نیستلروی مقایسه کرد ؟

من هرگز اشخاص را با یکدیگر مقایسه نمی کنم , رود همبازی من است و نشان داده است که در هر بازی و در هر لحظه ای می تواند گلزنی کند و از اینکه در کنارش بازی می کنم خیلی خوشحالم.

ایا فرسودگی و خستگی در بازی برابر اسپانیول بر شما چیره شده بود ؟

شاید . ما چندین بازی در اواسط هفته داشتیم و تقریبا هر 3 روز یک بازی انجام می دادیم اگر چه با سیستم چرخشی بازی می کردیم ولی بازیکنان مرتب تکرار می شدند ولی این مسائل به من مربوط نیست و مهمترین مساله اینست که در چند بازی اخیر شکستی نداشتیم و برای داربی هم انگیزه زیادی داریم .

ایا دوست داشتید الان در اردوی تیم ملی ارژانتین می بودید ؟


مطمئنا . خیلی دوست دارم انجا باشم ولی من جوانم و می توانم یک روز برای تیم ملی بازی کنم و برای رسیدن به ان روز تلاش زیادی خواهم داشت .

به نظر شما رائول حق دارد در تیم ملی بازی کند ؟

این تصمیم برعهده سرمربی اسپانیاست ولی همه ما دوست داریم که او به تیم ملی دعوت شود زیرا خیلی خوب بازی می کند و امیدواریم که ادامه داشته باشد و همه ما از اماده بودن رائول خوشحالیم .

و بازی اتلتیکو مادرید در برابر بارسلونا ...

ممکن است در هر 1000 بازی فقط 1 بازی اینجوری شود انها 3 گل زود هنگام را دریافت کردند ولی این نمی تواند مایه ارامش ما شود چون می دانیم که اتلتیکو تیم بزرگی است و برای پیروزی در داربی باید بهترین بازی خود را ارائه دهیم و از همین حالا روی این بازی تمرکز کرده ایم .

نظرتان در مورد بارسلونا بعد از دیدن ان بازی چیست ؟

انها در بازیهای زیادی پیروز شده اند و در برابر اتلتیکو هم خیلی خوب حمله می کردند چون ترکیب بسیار خوبی دارند ولی باید دید در ادامه فصل چگونه ظاهر خواهند شد .

اخیرا لاپورتا عنوان کرده که مسی چیزی بین مارادونا و کرایوف است ...

من او را فقط به عنوان مسی می شناسم او بازیکن بزرگی است و امیدوارم همین طور خوب ادامه دهد و خوشبختانه می توانم بازیهای او را در تیم ملی نیز ببینم .

بارسلونا امیدوار است که مسی برنده توپ طلای اروپا شود در حالیکه در همین زمینه رئال مادرید نیز امید زیادی به کاسیاس دارد نظر شما چیست ؟

به جز این دو بازیکنان بزرگ دیگری نیز حضور دارند و مطمئنا هر کس که استحقاق بیشتری دارد برنده این جایزه می شود .

/ 0 نظر / 5 بازدید