شوستر : بازی در برابر فرانکفورت محک خوبی می تواند باشد

ضعیت فان در فارت چگونه است ؟ ایا او امشب بازی خواهد کرد ؟

فکر کنم که بازی کند ولی معلوم نیست که چه مدت در زمین خواهد بود . او بازیکن بزرگی است و از وقتی به ما اضافه شده وظایف سنگینی بر عهده او گذاشته ایم . رافائل اولین بازیش را در کلمبیا انجام داد که شروع خوبی هم داشت و نشان داده است که می تواند خیلی سریع در تیم جا بیفتد.

ایا ترکیب اصلی شما در این بازی همان ترکیب شما در بازی برابر والنسیا خواهد بود ؟

شبیه ان است ولی دقیقا خیر . ما می دانیم که په په در بازی برابر والنسیا به میدان نخواهد رفت ولی امشب بازی می کند.

ایا تمام بازیکنان را برای بازی سوپرکاپ با خود به والنسیا خواهید برد ؟

امیدوارم که فرانکفورت امشب برای پیروزی وارد میدان شود ولی این باعث نشود که بازیکنی از تیم ما مصدوم شود و امیدوارم با بازیکنان سالم و ترکیبی کامل به والنسیا برویم چون سوپرکاپ یک رقابت رسمی است و ما دوست داریم که در ان قهرمان شویم و واقعا رقابت مهمی است.

نظرتان در مورد ماجرای رونالدو و چگونگی ختم شدن ان چیست ؟

من فقط روی تیم خودم تمرکز می کنم و به ان نیز ایمان کامل دارم . اگر رونالدو می امد ما خوشحال می شدیم ولی حالا که نیامده چندان مشکل خاصی نداریم و امیدوارم که سال موفقی در پیش رو داشته باشیم.
و در مورد روبینیو چه طور ...

روبینیو به نظر خوب می اید چون او مانند سایر هم تیمی هایش تمرین می کند و از وضعیتش راضی است .

ایا باپتیستا را بازی خواهید داد ؟

دوست دارم که همه بازی کنند. سرجیو راموس - دلارد و متذلدر اولین بازی رسمی خود را انجام می دهند و باید ببینیم در چه وضعیتی قرار دارند ما روی دیگر بازیکنان نیز نظر داریم چون همه بازیکنان باید بازی کنند. باپتیستا نیز در نیمه دوم به میدان خواهد رفت چون او عضو تیم ماست.

رائول :

بازی امشب یک رقابت ویژه است چون یاداور پنجمین قهرمانی در لیگ اروپاست ...

وقعا بازی ویژه ای است چون بخشی از تاریخ باشگاه رئال مادرید است و باید به بازیکنان قدیمی هر دو باشگاه احترام گذاشت. به هر حال ما باید به جلو نگاه کنیم و این بازی برای تیم ما بسیار مهم است چون نشان می دهد در چه وضعیتی قرار داریم . بسیاری از بازیکنان ملی پوش ما امشب برای اولین بار به میدان می روند ولی ما باید خود را اماده کنیم چون یکشنبه اینده باید در بازی رفت سوپرکاپ در برابر والنسیا قرار بگیریم.

در زمین چه احساسی خواهید داشت ؟

ما خوشحالیم که در اینجا حضور داریم و امیدواریم که تمام کسانی که بازی ما را تماشا می کنند از دیدن ان لذت ببرند.

/ 0 نظر / 5 بازدید