محکوم به موفقیت در جام حذفی هستیم

ممکن است که رئال مادرید در فصل جاری چشم به جامهای معتبرتری داشته باشد ولی مدیر ورزشی این باشگاه ابراز کرد که جام حذفی هنوز برای رئال مادرید مهم است .

15 سال است که رئال مادرید نتوانسته در جام پادشاهی به قهرمانی برسد ولی میاتوویچ در مصاحبه دیروز خود عنوان کرد که در جام امسال , انها مجبور به موفقیت هستند :

امسال مجبوریم که جام حذفی را با موفقیت سپری کنیم ما سالهاست که در این جام به موفقیتی نرسیده ایم و در دو سال گذشته نیز خیلی زود از دور مسابقات بیرون رفته ایم و خیلی مشتاق موفقیت در این جام هستیم که امیدوارم امسال به ان برسیم .

رئال مادرید در اولین بازی خود باید به مصاف رئال یونیون برود تیمی که تا به حال نتوانسته است در لیگ اسپانیا رئال مادرید را شکست دهد ؛ میاتوویچ معتقد است درست است که این تیم قدرت زیادی ندارد ولی باید به انها احترام گذاشت :

یونیون تیم کوچک و ضعیفی است ولی تاریخ و سابقه بزرگی دارد از اینرو باید به انها احترام گذاشت . انها برای اینکه بتوانند ما را غافلگیر کنند همه کار انجام خواهند داد .

تیمهای از این تیپ چیزی برای از دست دادن ندارند و اشتیاق زیادی دارند تا بتوانند در برابر تیمهای بزرگی چون رئال مادرید بازیهای خوبی از خود نشان دهند و حتی موجب حذف ما شوند که این مورد کمی سخت به نظر می رسد ولی در فوتبال غیرممکن وجود ندارد .


به جز جام حذفی رئال مادرید تلاش زیادی برای رسیدن به قهرمانی در اروپا و همچنین قهرمانی در لالیگا دارد و میاتوویچ عنوان می کند که ترکیب فعلی قدرت و انگیزه لازم را برای این کار دارد .

قدم بعدی رئال مادرید در لالیگا بازی در برابر تیم همشهری یعنی اتلتیکومادرید و در ورزشگاه ویسنته کالدرون است :

انها تیم بزرگی دارند و بازی با انها مانند حضور در لیگ قهرمانان است و نباید به نتیجه هفته گذشته انها در برابر بارسلونا فکر کنیم .

/ 0 نظر / 5 بازدید