رائول : دوست دارم در برنابئو از فوتبال خداحافظی کنم

رائول کاپیتان با افتخار رئال مادرید به همراه این تیم در کلمبیا برای انجام یک بازی دوستانه به سر می برد این بازیکن در بین صحبتهایش از حمایت هواداران این باشگاه در کلمبیا تشکر کرد.

مردم کلمبیا چگونه از شما استقبال کردند ؟

مردم بوگوتا از وقتی که ما وارد این شهر شدیم ما را مورد لطف و محبت خودشان قرار دادند و از این بابت از انها بسیار ممنونم همه ما وقتی که ان همه تماشاچی را در هنگام تمرین کردن دیدیم فوق العاده تعجب کردیم و خوشبختانه فضای شادی در هنگام بازی بوجود خواهد امد و می خواهیم با بازی خودمان جواب این همه محبت هواداران را بدهیم.

ایا می دانستید که این همه هوادار در کلمبیا دارید ؟

بله می دانستیم چون دوستانی که در کلمبیا داریم از قبل به ما گفته بودند که رئال مادرید در این کشور هوادار زیاد دارد ولی تا وقتی که با چشم خودمان ندیدیم باورمان نشد.

ایا حاضرید با دریافت یک پیشنهاد بزرگ در تیم دیگری ار فوتبال خداحافظی کنید ؟

جواب این سوال بسیار سخت است چون بهترین پیشنهاد برای من بازی کردن در رئال مادرید است و در این تیم است که من احساس خوشحالی می کنم. تیمهای بزرگی در امریکای جنوبی بازی می کنند ولی من خودم را فقط در لباس رئال مادرید می بینم و ارزویم این است که در سانتیاگو برنابئو از فوتبال خداحافظی کنم.

از بازی مقابل ایندپندنته چه توقعاتی دارید ؟

این بازی برای انها بسیار مهم است و انتظار داریم یک مسابقه رقابتی بوجود بیاید و مطمئنم که انها انگیزه بالایی دارند ما هنوز به اندازه کافی استراحت نکرده ایم چون مسافت طولانی را پیموده ایم ولی با این وجود باز هم می خواهیم بازی را در دست بگیریم و گلهای زیادی به ثمر برسانیم.

ایا احتمال می دهید رونالدو به شما بپیوندد ؟

او قبل از این گفته است که به رئال نمی اید و دیگر جایی برای هیچ حرفی باقی نمانده است ما تیم بزرگی داریم هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای و توانایی این را داریم که به اهدافمان برسیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید