پرسپولیس *رئال مادرید

گزینه بعدی خط حمله : کریم بنزما

 گزینه بعدی خط حمله : کریم بنزما                                              در چند روز اخیر شایعات زیادی در مورد خرید یک مهاجم نوک به گوش می رسد و اسامی مختلفی در رسانه ها پخش شده است.
برند شوستر سرمربی رئال مادرید مدتهاست که از رئیس باشگاه درخواست کرده است جهت تقویت خط حمله یک مهاجم نوک و تراز اول بخرد.
اکنون جدیدترین اسمی که در رسانه های اسپانیایی دیده می شود نام مهاجم فرانسوی باشگاه لیون کریم بنزما است.

با وجود مهاجمینی چون رائول - روبینیو - ساویولا و هیگوئین ولی تنها مهاجم هدفی که رئال مادرید در حال حاضر دارد رود ون نیستلروی است و شوستر قصد دارد با خرید یک مهاجم هدف دیگر نیروی تهاجمی تیمش را بیشتر کند.

این سرمربی المانی ماه هاست که از رامون کالدرون درخواست یک مهاجم به اصطلاح شماره 9 کرده است ولی کالدرون در فصل نقل و انتقالات بیشترین زمان را روی خرید کریستیانو رونالدو صرف کرد و دیگر زمان چندانی تا پایان نقل و انتقالات باقی نمانده است.

در تابستان امسال نام مهاجمین زیادی به گوش رسید ولی هر کدام از انها به دلیلی راهی به سوی برنابئو پیدا نکردند.

ابتدا نام دیدیه دروگبا به گوش رسید که این بازیکن بعد از مدتها کشمکش اعلام کرد که در چلسی می ماند.

سپس نوبت به دیمیتار برباتوف مهاجم بلغار تیم تاتنهام رسید که وی نیز قصد انتقال به منچستریونایتد را دارد.

بعد از او نوبت به دیوید ویا رسید که این مهاجم اسپانیایی نیز عنوان کرده است که قصد ترک والنسیا را ندارد.

اخیرا نیز نام مهاجم جوان تیم اژاکس هانتلار بر سر زبانها جاری شد که وکیل این بازیکن دیروز اعلام کرد هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از مادرید به دست انها نرسیده است.

و اکنون نام کریم بنزما مهاجم 20 ساله تیم لیون است که رسانه های اسپانیا را فرا گرفته است ولی خرید این بازیکن به نظر بسیار مشکل می رسد زیرا رئیس باشگاه لیون برای فروش مهاجم جوانش 50 میلیون یورو درخواست کرده است.

بعید به نظر می رسد رامون کالدرون برای بازیکنی که به احتمال زیاد باید اولین فصل حضورش در مادرید را روی نیمکت سپری کند حاضر شود 50 میلیون یورو خرج کند.

+ مریم ; ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/٥/٢٥
    پيام هاي ديگران ()   

آمار